Wydarzenia w Parafii

Jerycho Różańcowe

JERYCHO RÓŻAŃCOWE 1-7 PAŹDZIERNIK 2020 R.
„O cokolwiek poprosisz przez Różaniec, wszystko będzie ci udzielone”

 

01.10.2020 r.Czwartek
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-17:00 Kapłani
17:00-18:00 Dzieci
18:00-20:00 III Zakon św. Franciszka
20:00-22:00 Kołłątaja 20, 21, 22, 25 (K. Rodzik)
22:00-24:00 I Prezydium Legionu Maryi

02.10.2020 r. Piątek
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-3:00 Niemcewicza 13 (A. Misztal)
03:00-5:00 Niemcewicza 11 (J. Dębek)
5:00-7:00 Karpińskiego 1B, Polna 7 (I. Marzęda)
7:00-9:00 Kołłątaja 23, 23A (Róża XVIII)
9:00-11:00 Róża VI
11:00-13:00 Kołłątaja 45 (J. Marciniak)
13:00-15:00 Kołłątaja 43 (Róża XV)
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-18:00 Polna 10 (Róża IV)
18:00-20:00 Skłodowskiej 5, domki (Zelatorzy Żywego Różańca R I-X)
20:00-22:00 Przyjaciele Oblubieńca
22:00-24:00 Schola młodzieżowa

03.10.2020 r. Sobota
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-03:00 Leśna 29 (Róża V)
03:00-05:00 Karpińskiego 5 (K. Styczyńska)
05:00-07:00 Polna 15, 16 (E. Śliwczyńska)
07:00-09:00 Polna 9 (M. Pułka)
09:00-11:00 Karpińskiego 1A (J. Grzechnik)
11:00-13:00 Caritas
13:00-15:00 Zarzecze, Majdan (Róża XVI)
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-18:00 Niemcewicza 5, 7 (Róża XIX)
18:00-20:00 6 Sierpnia 36,38,40 (A. Dąbek)
20:00-22:00 Kołłątaja 29, 35, 35A (J. Szymanek)
22:00-24:00 Domowy Kościół, Leśna 21,23 (Białkowscy)

04.10.2020 r. Niedziela
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-03:00 Przyjaciele Oblubieńca
03:00-05:00 Niemcewicza 3 (Róża III)
05:00-07:00 Piaskowa 41, 61 (Róża II)
07:00-09:00 Kołłątaja 60, 62, Dęblińska domki (Róża VII)
09:00-11:00 Polna 17, Kołłątaja 31, 32A (T. Ceremuga)
11:00-13:00 Wólka Profecka (Róża XIII)
13:00-15:00 Leśna 12, 13, Kołłątaja 33 (I. Pieczywek, Z. Jędrych)
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-17:00 Liturgiczna Służba Ołtarza
17:00-18:00 Domowy Kościół
18:00-20:00 Kusocińskiego, Lokajskiego, Prusa, Czecha (Róża XXI)
20:00-22:00 Neokatechumenat
22:00-24:00 Kołłątaja 40, 44, 46, 48 (T. Kawiak, E. Seweryńska)

05.10.2020 r. Poniedziałek
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-03:00 Polna 1, 1A (E. Bądel)
03:00-05:00 Polna 3, 19 (I. Guz)
05:00-07:00 Karpińskiego 6 (Róża XX)
07:00-09:00 Eustachiewicza 5, 7 (J. Wypych)
09:00-11:00 Kołłątaja 50, 54, 56, 58 (Róża II)
11:00-13:00 Wróblewskiego 16D, 17 (Róża XXII)
13:00-15:00 Leśna 9, 10 (J. Adach, E. Chołuj)
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-18:00 Wróblewskiego 16A, 16B, 16C (Róża XI)
18:00-20:00 Wróblewskiego 18, 19, 23 (Róża IX)
20:00-22:00 Kołłątaja 24, 26, 27, 28 (T. Wojewoda)
22:00-24:00 Skłodowskiej 12

06.10.2020 r. Wtorek
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-03:00 Wróblewskiego 27, 10, 10A, 10B (A. Pawłowska)
03:00-05:00 Leśna 19 (Róża XII)
05:00-07:00 Kołłątaja 41 (Kęskowie)
07:00-09:00 Kołłątaja 36, 37, 38, 39 (Róża XVII)
09:00-11:00 Róża I, Radio Maryja
11:00-13:00 Żywy Różaniec – Osiny
13:00-15:00 II Prezydium Legionu Maryi
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-17:00 Siostry zakonne
17:00-18:00 Dzieci
18:00-20:00 Polna 2, Róza X
20:00-22:00 Leśna 25, 25A (A. Kuta, H. Kula)
22:00-24:00 Róża VIII

07.10.2020 r. Środa
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-03:00 Zelatorzy Żywego Różańca (R. XI-XXII)
03:00-05:00 Leśna 7, 15
05:00-07:00 Kołłątaja 47 (H. Jarząbek, A. Giza)
07:00-09:00 Skłodowskiej 9 (III Prezydium Legionu Maryi)
09:00-11:00 Skłodowskiej 6, Wróblewskiego 12, 12A, 14
11:00-13:00 Piaskowa 26, Leśna 8 (D. Rachoń)
13:00-15:00 Leśna 33
15:00-17:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO i RÓŻANIEC
17:00-18:00 PROCESJA RÓŻAŃCOWA
18:00 MSZA ŚWIĘTA

 

Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close