Kancelaria Parafialna

Kancelaria parafialna znajduje się w budynku plebanii (wejście od strony lasu) i jest czynna od poniedziałku do piątku od 9:00 – 11:00 i od 16:00 – 18:00, i w sobotę od 9:00 – 10:00 w środy w niedziele i święta kancelaria jest nieczynna.

Dyżur Parafialnego Zespołu Caritas

Parafialny Zespół Caritas dyżuruje w środy od 16:00 -18:00 w salce pod schodami kościoła. Zgłaszać mogą się wtedy osoby potrzebujące pomocy, pragnące pomóc innym czy poinformować o kimś, kto potrzebuje pomocy, a także ci, którzy chcą dołączyć do wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas naszej parafii.

Sprawy pilne
Wezwania do chorego i sprawy związane z pogrzebem można zgłaszać w kancelarii parafialnej lub pod numerami tel. (81)886-80-94 tel. kom: 798-799-954

Odwiedziny chorych
Chorych z Komunią świętą odwiedzamy w pierwsze piątki miesiąca od godz. 9:30. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej lub telefonicznie. 

Sprzątanie kościoła
Sprzątanie kościoła odbywa się w każdą sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 według wyznaczonych rejonów parafii.
Udział w sprzątaniu jest wyrazem troski każdego z nas o potrzeby naszej wspólnoty.
Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy aktywnie uczestniczą w utrzymaniu w czystości naszego kościoła. 
Zamawianie Mszy świętych
Intencje mszy świętej można zamówić w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia. Przyjmujemy także na Msze święte gregoriańskie. 

Prasa katolicka
Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajdują się popularne tygodniki katolickie: “Gość Niedzielny”, „Małego Gościa Niedzielnego”, “Niedziela” a także , “Promień Miłosierdzia”