Intencje Mszy Świętej
05.04.2021r – 11.04.2021r

PONIEDZIAŁEK –12.04.2021r. Dzień powszedni
6.30 † Aleksandra MICHALAK (1r.)
6.30 † Stanisław KOZAK (11 greg.)
6.30 † Bogusław DUDA (intencja od kolegów z pracy)
8.00 † Kazimierz WŁODARCZYK
8.00 † Genowefa GRZESIAK (1r.) Zdzisław GRZESIAK (19 msc)
18.00 W intencji Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca (wieczór uwielbienia)
18.00 † Izabela (10r.) Antoni †† DOMINA i MOLAS
18.00 † Czesław SZYMAŃSKI (3 greg.)
18.00 † Władysława (12r.) Władysław (9r.) WITCZAK †† BOCHRÓW
18.00 † Stefania (31r.) †† GAWDZIKÓW, Jan, Zygmunt

WTOREK – 13.04.2021r. Dzień powszedni
6.30 O łaskę nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek
6.30 † Leokadia REPKA (30dz.)
6.30 † Stanisław KOZAK (12 greg.)
8.00 † Jan Mrozek (13r. ) †† MROZKÓW i KWITÓW
8.00 † Elżbieta KLEPKO (2r.)
18.00 † Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Czesław SZYMAŃSKI (4 greg.)
18.00 † Marek WOSZCZYK (2msc)
18.00 † Jerzy, Stefania, Bronisława, Jan Stefan, Sabina, Kazimierz †† GRABOWSKICH, Irena DĘBIEC, Ewa URLICH, Włodzimierz ADAMCZYK †† GRABBOWSKICH, KACPERKÓW i DĘBCÓW

ŚRODA – 14.04.2021r. Dzień powszedni
6.30 † Józef, Zofia OSAK
6.30 † Lucjan, Czesława Józef, †† WĄDOŁOWSKICH
6.30 †
8.00 † Jan WAWRZONEK (15 msc)
8.00 † Stanisław KOZAK (13 greg.)
18.00 † Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Jan PYSZNIAK (25r.), Stanisława i zmarli rodzice
18.00 † Czesław SZYMAŃSKI (5greg.)

CZWARTEK – 15.04.2021r. Dzień powszedni
6.30 † Stanisław KOZAK (14greg.)
6.30 † Jolanta JASIK (30dz.)
6.30 † ks. Tadeusz SIWKIEWICZ (intencja od CARITAS)
8.00 Dziękczynna za dar poczęcia z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
8.00 † Bogusław DUDA (intencja od kolegów z pracy)
18.00 † Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 † Czesław SZYMAŃSKI (6 greg.)
18.00 † Adam NIEDŹWIECKI (1 r.)
18.00 † Robert PLEBANEK (intencja od kolegów i koleżanek z geodezji)

PIĄTEK – 16.04.2021r. Dzień powszedni
6.30 O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla s. Bernadetty w dniu imienin
6.30 † Stanisław KOZAK (15 greg.)
6.30 † Teresa MAJ (30dz.)
6.30 † Bogusław DUDA (intencja od kolegów z pracy)
8.00 † Czesław SZYMAŃSKI (7greg.)
8.00 † Jan OKARSKI, Stanisława, Stanisław, †† OKARSKICH
8.00 † Stefania PRAŻMO (11 r.)
18.00 Zbiorowa

SOBOTA – 17.04.2021r. Dzień powszedni
6.30 O duchowy rozwój dla każdej siostry
6.30 † Barbara KĄCICKA (30dz.)
6.30 † Teresa BARTOSIK (2r.)
8.00 O światło Ducha Świętego, pomyślny przebieg egzaminu maturalnego dla Julii
8.00 † Stanisław KOZAK (16 greg.)
18.00 † Wiesław GEMBAL (3r.) †† GEMBALÓW ATRASKÓW
18.00 †Czesław SZYMAŃSKI (8 greg.)
18.00 † Elżbieta, Marek KUCHTA, Michał OSIKA, Maria, Michał TYS
18.00 † Stefania KUŁAKOWSKA (30r.) †† GOGACZÓW i KUŁAKOWSKICH

NIEDZIELA – 18.04.2021r. Trzecia Niedziela Wielkanocna
7.00 O Boże błogosławieństwo dla dobroczyńców Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek
7.00 † Stanisław KOZAK (17greg.)
7.00 † Jan KRAJEWSKI (5 msc)
9.00 Dziękczynna z prośbą o Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Elżbiety i Romana KURKOWSKICH z okazji 50 rocznicy ślubu
9.00 † Mariusz GAWĘDA, Bronisława i Henryk WYCISŁOWSCY, Jan, Petronela GAWĘDA, Roman WYCISŁOWSKI
9.00 † Marian GRZECHNIK (10 r.) Irena, Eugeniusz, Jan Zdzisław, Terasa, Jan †† z rodziny
11.00 † Celina, Teodor, WOJTEK †† NIECKARZÓW, SAPETÓW
11.00 † Czesław WOCH (2r.) Jolanta WOCH
12.30 Za Parafian
16.00 Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich prowadzących Koronkę do Bożego Miłosierdzia z okazji 20 rocznicy modlitwy koronki w naszej parafii, o Miłosierdzie Boże dla tych którzy już odeszli do wieczności
16.00 † Zenon, Janina, Piotr, ††DĘBIEC, Franciszek, Stanisława, Jan †† STĘPIEŃ
18.00 † Czesław SZYMAŃSKI (9greg.)