Intencje Mszy Świętej
21.06.2021r – 27.06.2021r

PONIEDZIAŁEK – 21.06.2021r. WSPOMNIENIE ŚW. ALOJZEGO GONZAGI, ZAKONNIKA
6.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Barbary
Szulowskiej z racji 60 r. urodzin (int. od wnuków)
6.30 † Elżbieta ŚLIWCZYŃSKA (21 greg.)
6.30 † Janina, Jan, Leszek, Marian PIKUŁA, Agnieszka KAMIŃSKA
8.00 † Janina SKOREK – PIECHOCKA (6 m-sc po śm) (int. od rodziny Czarnotów)
8.00 † Jan KUPCZYŃSKI (21 greg.)
18.00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Św. dla Darii z okazji 9 r. urodzin oraz o Boże
błogosławieństwo dla rodziców Wojciecha i Renaty
18.00 † Dariusz WALASEK (1 r. śm)
18.00 † Alicja KAMIŃSKA (im)
18.00 † Andrzej (ur.) ++ PIOTROWSKICH, KOZIEŁÓW
WTOREK – 22.06.2021r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski dla s. Anny (Siostry)
6.30 † Janusz PRZEWŁOKA (30 dz. po śm)
6.30 † Elżbieta ŚLIWCZYŃSKA (22 greg.)
8.00 † Jan KUPCZYŃSKI (22 greg.)
8.00 † Marianna (8 r. śm), Henryk WOJTALIK
18.00 † Kazimierz ZIĘBOWICZ
18.00 † Jan MALINOWSKI, Helena, Waldemar, Adam ++ MALINOWSKICH
18.00 † Władysława (im.), Edward CIEPIELEWSCY, Władysław (im), Piotr SIJKO
ŚRODA – 23.06.2021r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 † Elżbieta ŚLIWCZYŃSKA (23 greg.)
6.30 † Jan MARCINIAK
6.30 † Helena OSIAK (30 dz. po śm)
8.00 † Jan, Katarzyna OKARSCY
8.00 † Jan KUPCZYŃSKI (23 greg.)
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Janiny z racji
urodzin oraz imienin
18.00 † Jan, Alicja, Andrzej CZUBA
18.00 † Mieczysław LIS (1 r. śm)
18.00 † Jan, Jadwiga, Jerzy, Jaś ZAWADZIŃSCY, Jan, Zofia KACZMARCZYK
CZWARTEK – 24.06.2021r. UROCZYSTOŚĆNARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA
6.30 O Boże błogosławieństwo dla Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek, aby w modlitwie i pracy uwielbiało Boga (104 r. założenia) (Siostry)
6.30 † Elżbieta ŚLIWCZYŃSKA (24 greg.)
6.30 † Elżbieta GÓRA (30 dz. po śm)
8.00 † Marta ŁAZUGA (4 r. śm), Henryk RZEZAK ++ ŁAZUGÓW, PAŚĆKÓW, RZEZAKÓW
8.00 † Jan KAMIŃSKI ++ KAMIŃSKICH, STRUSKICH, WARDAKÓW
18.00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Sławomira z racji urodzin
18.00 † Marian ŁOPATEK (10 r. śm), Helena, Antoni ++ ŁOPATEK, Maria, Tadeusz ++ ŚWIĄTEK
18.00 † Jan (im) ++ GÓRSKICH, DZIWISZKÓW
18.00 † Jan KUPCZYŃSKI (24 greg.)
PIĄTEK – 25.06.2021r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 † Elżbieta ŚLIWCZYŃSKA (25 greg.)
6.30 † Danuta WIAK (11 r. śm), Zofia, Józef, Jerzy, Jerzy, Janusz, Zbigniew ++ ZIELIŃSKICH
6.30 † Stanisław PAWLONKA (int. od córki Agnieszki i Barbary z rodziną)
8.00 † Stanisław SIWEK (21 r. śm)
8.00 †Jan KUPCZYŃSKI (25 greg.)
8.00 † Marianna REKIEL, Regina, Emilia, Walenty, Henryk, Jan, Józef
8.00 † Janina ADAMOWICZ ++ ADAMOWICZÓW
18.00 Zbiorowa
SOBOTA – 26.06.2021r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 † Renata (7 m-sc po śm), Mirosław (4 m-sc po śm) OSICA (Siostry)
6.30 † Stanisława JĘDRUSIAK (30 dz. po śm)
6.30 † Elżbieta ŚLIWCZYŃSKA (26 greg.)
8.00 † Jan KUPCZYŃSKI (26 greg.)
8.00 † Irena (15 r. śm), Bronisława ARAŹNA
15.00 ŚLUB
17.00 ŚLUB
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Marka PACOCHA
z okazji 25 r. ślubu, o Boże błogosławieństwo dla dzieci i całej rodziny
18.00 † Marian TOMASZEWSKI (1 r. śm), Maria TOMASZEWSKA (13 r. śm)
18.00 † Władysława, Piotr PIETNOWSCY ++ CHMIELÓW, PIETNOWSKICH, Zdzisław KUREK (9 r. śm)
NIEDZIELA – 27.06.2021r. XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 † Władysław RODZIK (im)
7.00 † Jerzy ŚWIĄTEK (1 r. śm), Krystyna ŚWIĄTEK (18 r. śm)
9.00 † Elżbieta ŚLIWCZYŃSKA (27 greg.)
9.00 † Jan KUPCZYŃSKI (27 greg.)
11.00 † Józef, Julianna ++ GRYDKÓW, SKOWRONÓW, GÓSKICH, KARPIŃSKICH
12.30 Za Parafian
16.00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Jadwigi i Janusza ŻUCHLIŃSKICH z racji 50 r. ślubu
18.00 † Grażyna JANTOŃ (20 r. śm), Lech, Stanisław JANTOŃ, Janina KRÓL