XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2024r.

 

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w naszej Świątyni w dni powszednie o godz. 17.30. W niedziele i święta o godz. 17.00.

2. Dobiega końca rok szkolny i katechetyczny. W najbliższy piątek zapraszamy na Msze Św. o godz. 8.00, podczas której będziemy dziękować Bogu za okres nauki, pracy i prosić o Boże błogosławieństwo na czas wakacyjnego wypoczynku.

3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, oraz naszego tygodnika Promień Miłosierdzia.

4. W najbliższą sobotę dzieci i młodzież z naszej Parafii wyjeżdżają w góry na „Wakacje z Bogiem”. Wszystkich uczestników wyjazdu wraz z Rodzinami zapraszamy w sobotę na Mszę Św. o godz. 6.30.

5. III Zakon Św. Franciszka zaprasza w najbliższą sobotę, 22 czerwca na STACJĘ FRANCISZEK, na której zostanie przybliżona postać życia świętego biedaczyny z Asyżu, odszukując podobieństwo jego życia w naszym życiu. Początek spotkania o godz. 15.00 w Sali Teatralnej

5. W tym roku już po raz 46 wyruszy z Lublina Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do udziału w tych rekolekcjach w drodze. W sposób szczególny zapraszamy do podjęcia odważnej decyzji tych, którzy jeszcze nie brali udziału w tej formie pielgrzymowania. Jak co roku będzie można wesprzeć fundusz „Idę z Tobą” Jest wiele osób, które nie mogą wybrać się na pątniczy szlak, a pragną wesprzeć tych, którym sytuacja finansowa nie pozwala na pokrycie kosztów pielgrzymki. Zapisy na pielgrzymkę i wpłaty na fundusz Idę z Tobą w kancelarii parafialnej.

6. Sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej zaprasza na I Archidiecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn, która odbędzie się w dniu 22 czerwca 2024 r. Przeżywać ją będziemy pod hasłem „Jestem w Kościele. Mężczyzna – powołanie i misja”. Natomiast w Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej odbędzie się w najbliższą niedzielę II Dzień Rodzin pod hasłem „W górę serca”
Zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach.

7. Dziękujemy za porządki w naszej Świątyni Rodzinie, która zadeklarowała chęć sprzątania. W tym tygodniu o porządki w naszej Świątyni w sobotę na godz. 8.30 prosimy mieszkańców ul. Polnej 1