Duszpasterze

ks. kan. Krzysztof Krakowiak

Stanowisko:

proboszcz, od 01.07.2016

ks. Marcin Socha

Stanowisko:

wikariusz, od 01.07.2013

ks. Michał Sidor

Stanowisko:

wikariusz, od 01.06.2016

ks. Paweł Gawroński

Stanowisko:

wikariusz, od 20.08.2018

ks. Tomasz Sawicki

Stanowisko:

wikariusz, od 21.06.2019

Rezydenci

ks. kan. Ryszard Gołda

Stanowisko:

rezydent, od 2006

ks. Arkadiusz Rejmak

Stanowisko

rezydent, od 01.07.2018