W niedzielę, 17 maja 2026 roku o godz. 19:00, w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach odbędzie się wyjątkowy koncert patriotyczno-religijny pt. „Słudzy Maryi”. Wydarzenie organizowane jest w 81. rocznicę partyzanckiej Bitwy w Lesie Stockim oraz w 80. rocznicę zamordowania mjr. Mariana Bernaciaka ps. „Orlik”. Koncert będzie okazją do wspólnej modlitwy, refleksji i oddania hołdu tym, którzy pozostali wierni Bogu, Ojczyźnie i wartościom, za które płacili najwyższą cenę. Wstęp wolny. Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach serdecznie zaprasza na koncert patriotyczno-religijny „Słudzy Maryi”, organizowany w ramach obchodów 81. rocznicy partyzanckiej Bitwy w Lesie Stockim oraz 80. rocznicy zamordowania mjr. Mariana Bernaciaka ps. „Orlik”. Wydarzenie odbędzie się: 17 maja 2026 r. / niedziela Koncert „Słudzy Maryi” to muzyczna opowieść o wierze, odwadze, pamięci i służbie Ojczyźnie. W programie znajdą się utwory nawiązujące do polskiej tradycji patriotycznej, religijnej oraz historycznej. Na wydarzenie zapraszają: Ks. kan. Krzysztof Krakowiak – proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy parafian, mieszkańców Puław oraz wszystkich, którym bliska jest pamięć o historii, wierze i ludziach niezłomnych.
godz. 19:00
Kościół pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach
Janusz Wawerski – przewodniczący Rady Parafialnej
Mikołaj Zakrzewski – prezes Stowarzyszenia „Miłosierdzie”