XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 07.07.2024 r.r.

1. Decyzją Ks. Arcybiskupa, od 1 lipca rozpoczął pracę duszpasterską w naszej Parafii Ks. Grzegorz Jarmorz, którego serdecznie witamy w naszej Wspólnocie i życzymy owocnej posługi duszpasterskiej..

2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki tylko w godz. popołudniowych od 16.00 do 18.00.

3. Dzisiejszej I niedzieli miesiąca przy głównym wyjściu ze Świątyni comiesięczna zbiórka do puszki na prace gospodarcze w Parafii.
W najbliższym tygodniu rozpoczną się prace związane z założeniem instalacji fotowoltaicznej. Jest szansa, że już w drugiej połowie sierpnia instalacja rozpocznie swoją pracę.
W przyszłą niedzielę taca gospodarcza przeznaczona będzie na montaż instalacji fotowoltaicznej

4. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do udziału w rekolekcjach w drodze.
Jak co roku można wesprzeć fundusz „Idę z Tobą”
Tak jak w ubiegłym roku, będzie również możliwość dojechania na pielgrzymkę autokarem na ostatni dzień pielgrzymowania.
Zapisy na pielgrzymkę, wpłaty na fundusz Idę z Tobą i zapisy na autokar w kancelarii parafialnej.
Od przyszłej niedzieli będzie można również w naszej Świątyni składać intencje, w których będziemy modlić się w czasie pątniczego szlaku i zaniesiemy je na Jasną Górę

5. W dniu 15 sierpnia wchodzi ustawa antyprzemocowa zwana ustawą Kamilka. Nasza parafia, jak wszystkie instytucje, wprowadza strategię ochrony nieletnich przed przemocą. Wszystkie osoby, posługujące w Parafii, mające kontakt z dziećmi muszą złożyć u mnie, jako proboszcza do końca lipca, świadectwo o niekaralności.

6. Dziękujemy za porządki w naszej Świątyni mieszkańcom bloku przy ul. Polnej 2
Sprzątali: Małgorzata Skomra, Józef Skomra, Halina Czrnecka, Maria Sławińska, Stefan Śliwczyński i Józef Sławiński
W tym tygodniu o porządki w naszej Świątyni w sobotę na godz. 8.30 prosimy mieszkańców ul. Polnej 3

  XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2024r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w naszej Świątyni w dni powszednie o godz. 17.30. W niedziele o godz. 17.00.

2. Decyzją Ks. Arcybiskupa dobiega końca czas posługi duszpasterskiej w naszej Parafii Ks. Tomasza Sawickiego. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 9.00 wyrazimy wdzięczność Ks. Tomaszowi za czas posługi w naszej Parafii. Od 1 lipca rozpocznie pracę duszpasterską w naszej Parafii Ks. Grzegorz Jarmorz, którego powitamy w niedzielę 7 lipca.

3. Od najbliższego poniedziałku 24 czerwca do końca sierpnia, obowiązywał będzie skrócony czas pracy Kancelarii Parafialnej. Kancelaria będzie czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek tylko w godz. popołudniowych od 16.00 do 18.00.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, oraz naszego tygodnika Promień Miłosierdzia.

5. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce z Lublina na Jasną Górę. Jak co roku można także wesprzeć fundusz „Idę z Tobą” Zapisy na pielgrzymkę i wpłaty na fundusz Idę z Tobą w kancelarii parafialnej.

6. W przyszłą I niedzielę miesiąca comiesięczna zbiórka do puszki na utrzymanie naszej Świątyni

7. Dziękujemy za porządki w naszej Świątyni mieszkańcom bloku przy ul. Polnej 1. W tym tygodniu o porządki w naszej Świątyni w sobotę na godz. 8.30 prosimy mieszkańców ul. Polnej 1A

< Wstecz