Strona Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach
Wydarzenia w Parafii

JERYCHO RÓŻAŃCOWE 1-7 MAJ 2022 R.

PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W PUŁAWACH

„O cokolwiek poprosisz przez Różaniec, wszystko będzie ci udzielone”

Data

Godziny czuwania

Grupy

01.05.2022r.

Niedziela

15:00-16:00

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16:00-17:00

Dzieci

17:00-18:00

Siostry Zakonne

18:00-20:00

III Zakon św. Franciszka

20:00-22:00

Róża męska

22:00-24:00

I Prezydium Legionu Maryi

02.05.2022r.

Poniedziałek

24:00-01:00

MSZA ŚWIĘTA

01:00-3:00

Niemcewicza 13 (A. Misztal)

03:00-5:00

Niemcewicza 11 (J. Dębek)

5:00-7:00

Karpińskiego 1B, Polna 7 (I. Marzęda)

7:00-9:00

Kołłątaja 23, 23A (Róża XVIII)

9:00-11:00

Róża VI

11:00-13:00

Kołłątaja 45 (J. Marciniak)

13:00-15:00

Kołłątaja 43 (Róża XV)

15:00-16:00

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16:00-18:00

Polna 10 (Róża IV)

18:00-20:00

Skłodowskiej 5, domki (Zelatorzy Żywego Różańca R I-X)

20:00-22:00

Przyjaciele Oblubieńca

22:00-24:00

Kołłątaja 20, 21, 22, 25 (K. Rodzik)

03.05.2022r.

Wtorek

24:00-01:00

MSZA ŚWIĘTA

01:00-03:00

Polna 1, 1A (E. Bądel)

03:00-05:00

Niemcewicza 3 (Róża III)

05:00-07:00

Piaskowa 41, 61 (Róża II)

07:00-09:00

Kołłątaja 60, 62, Dęblińska domki (Róża VII)

09:00-11:00

Polna 17, Kołłątaja 31, 32A (T. Ceremuga)

11:00-13:00

Wólka Profecka (Róża XIII)

13:00-15:00

Leśna 12, 13, Kołłątaja 33 (I. Pieczywek, Z. Jędrych)

15:00-16:00

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16:00-17:00

Liturgiczna Służba Ołtarza

17:00-18:00

Domowy Kościół

18:00-20:00

Kusocińskiego, Lokajskiego, Prusa, Czecha (Róża XXI)

20:00-22:00

Neokatechumenat

22:00-24:00

Kołłątaja 40, 44, 46, 48 (T. Kawiak, E. Seweryńska)

04.05.2022r.

Środa

24:00-01:00

MSZA ŚWIĘTA

01:00-03:00

Leśna 29 (Róża V)

03:00-05:00

Karpińskiego 5 (K. Styczyńska)

05:00-07:00

Polna 15, 16 (E. Śliwczyńska)

07:00-09:00

Polna 9 (M. Pułka)

09:00-11:00

Karpińskiego 1A (J. Grzechnik)

11:00-13:00

Caritas

13:00-15:00

Zarzecze, Majdan (Róża XVI)

15:00-16:00

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16:00-18:00

Niemcewicza 5, 7 (Róża XIX)

18:00-20:00

6 Sierpnia 36,38, 40 (A. Dąbek)

20:00-22:00

Kołłątaja 29, 35, 35A (J. Szymanek)

22:00-24:00

Domowy Kościół, Leśna 21,23 (Białkowscy)

05.05.2022r.

Czwartek

24:00-01:00

MSZA ŚWIĘTA

01:00-03:00

Przyjaciele Oblubieńca

03:00-05:00

Polna 3, 19 (I. Guz)

05:00-07:00

Karpińskiego 6 (Róża XX)

07:00-09:00

Eustachiewicza 5, 7 (J. Wypych)

09:00-11:00

Kołłątaja 50, 54, 56, 58 (Róża II)

11:00-13:00

Wróblewskiego 16D, 17 (Róża XXII)

13:00-15:00

Leśna 9, 10 (J. Adach, E. Chołuj)

15:00-16:00

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16:00-17:00

Wróblewskiego 16A, 16B, 16C (Róża XI)

17:00-18:00

Kapłani

18:00-20:00

Wróblewskiego 18, 19, 23 (Róża IX)

20:00-22:00

Kołłątaja 24, 26, 27, 28 (T. Wojewoda)

22:00-24:00

Skłodowskiej 12

06.05.2022r.

Piątek

24:00-01:00

MSZA ŚWIĘTA

01:00-03:00

Wróblewskiego 27, 10, 10A, 10B (A. Pawłowska)

03:00-05:00

Leśna 19 (Róża XII)

05:00-07:00

Kołłątaja 41 (Kęskowie)

07:00-09:00

Kołłątaja 36, 37, 38, 39 (Róża XVII)

09:00-11:00

Róża I, Radio Maryja

11:00-13:00

Żywy Różaniec – Osiny

13:00-15:00

II Prezydium Legionu Maryi

15:00-16:00

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16:00-18:00

Żywy Różaniec – Niwa (I. Szymańska)

18:00-19:00

Polna 2, Róza X

19:00-20:00

KSM, Schola Młodzieżowa

20:00-22:00

Leśna 25, 25A (A. Kuta, H. Kula)

22:00-24:00

Róża VIII

07.05.2022r.

Sobota

24:00-01:00

MSZA ŚWIĘTA

01:00-03:00

Zelatorzy Żywego Różańca (R. XI-XXII)

03:00-05:00

Leśna 7, 15

05:00-07:00

Kołłątaja 47 (H. Jarząbek, A. Giza)

07:00-09:00

Skłodowskiej 9 (III Prezydium Legionu Maryi)

09:00-11:00

Skłodowskiej 6, Wróblewskiego 12, 12A, 14

11:00-13:00

Piaskowa 26, Leśna 8 (D. Rachoń)

13:00-15:00

Leśna 33

15:00-15:30

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO i RÓŻANIEC

15:30

MSZA ŚWIĘTA