ks. Tomasz Sawicki

ks. Tomasz Sawicki

Posługa na parafii od: 21.06.2019

Data święceń: 25.05.2019

Stanowisko: wikariusz

ś†p ks. Henryk Dulniak

ś†p ks. Henryk Dulniak

Stanowisko: wikariusz, 1985 - 1986

ś†p ks.kan.Tadeusz Flis

ś†p ks.kan.Tadeusz Flis

Stanowisko: rezydent ?-?

ś†p ks.Dariusz Cieplicki

ś†p ks.Dariusz Cieplicki

Stanowisko: wikariusz 1996 - 1997

ś†p ks. Mariusz Prącik

ś†p ks. Mariusz Prącik

Stanowisko: wikariusz, 1990 - 1991

ks. Ryszard Krzysztof Winiarski

ks. Ryszard Krzysztof Winiarski

Data święceń: 12.12.1982

Stanowisko: kapelan Szpitala Specjalistycznego w Puławach oraz kapelan Puławskiego Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” 2009 - 2013

ks.Mariusz Nowaczek

ks.Mariusz Nowaczek

Data święceń: 25.06.1996

Stanowisko: rezydent

ks.Adam Kaczor

ks.Adam Kaczor

Stanowisko: wikariusz 1985 - 1990

ś†p ks.Tadeusz Siwkiewicz

ś†p ks.Tadeusz Siwkiewicz

Data święceń: 15.06.1980

Stanowisko: wikariusz 1985-1990

ks.Kazimierz Kuśmierz

ks.Kazimierz Kuśmierz

Data święceń: 15.06.1980

Stanowisko: wikariusz 1985-1989

ks.Aleksander Zeń

ks.Aleksander Zeń

Data święceń: 15.06.1972

Stanowisko: wikariusz 1985 - 1988

ks.Maciej Hułas

ks.Maciej Hułas

Data święceń: 17.05.1997

Stanowisko: wikariusz, 1997 - 1999

ks.Stefan Kloza

ks.Stefan Kloza

Data święceń: 31.03.1983

Stanowisko: wikariusz, 1995 - 1999

ks.Wiesław Cieszko

ks.Wiesław Cieszko

Data święceń: 18.05.1991

Stanowisko: wikariusz, 1997-1999

ks.Andrzej Sternik

ks.Andrzej Sternik

Posługa na parafii od: 01.07.2010

Data święceń: 29.05.1993

Stanowisko: proboszcz,2010-2016

ks.Marian Pasieka

ks.Marian Pasieka

Data święceń: 02.06.1990

Stanowisko: wikariusz, 1997 - 1998

ks.Marek Dobranow

ks.Marek Dobranow

Stanowisko: wikariusz, 1994 - 1996



< Wstecz